Date Away Home Status Links
 
October
Fri. 27 Stevenson 0 #2 Adrian 6 Final
  Bulldog Bowl
  Aurora 1 Bethel 8 Final
  Bethel University Arena - Schwan Super Rink
  Northland 2 Concordia-M'head 5 Final
  Moorhead Sports Center
  St. Scholastica 3 Augsburg 2 Final
  Concordia Wisconsin 1 UW-Superior 2 Final
  @ St. Cloud, Minn.
  Marian 3 St. Mary's 5 Final
Sat. 28 St. Catherine 3 Finlandia 1 Final
  @ Minocqua, WI
  St. Norbert 1 St. Mary's 3 Final
  Northland 2 Concordia-M'head 0 Final
  Moorhead Sports Center
  #4 UW-River Falls 0 #2 Adrian 3 Final
  Bulldog Bowl Championship Game
  Concordia Wisconsin 3 Saint Benedict 1 Final
  Aurora 1 Bethel 5 Final
  Bethel University Arena - Schwan Super Rink
  Marian 1 Augsburg 6 Final
  Trine # 1 Grand Valley St. 4 Final
  #10 St. Thomas 3 #8 Lake Forest 2 Final
Sun. 29 #10 St. Thomas 2 #8 Lake Forest 1 Final
Tue. 31 St. Norbert 1 UW-Stevens Point 2 Final
 
November
Fri. 3 St. Scholastica * 3 Marian 2 Final
  Finlandia * 2 Trine 0 Final
  Lake Forest * 8 Concordia Wisconsin 0 Final
  Aurora * 1 St. Norbert 5 Final
Sat. 4 Finlandia * 1 Trine 5 Final
  St. Scholastica * 2 Marian 0 Final
  Aurora * 0 St. Norbert 6 Final
  Lake Forest * 2 Concordia Wisconsin 3 Final
  #2 Adrian * 5 Northland 0 Final
Sun. 5 #2 Adrian * 2 Northland 3 Final - OT
Fri. 10 St. Norbert * 6 Finlandia 2 Final
  Marian * 1 Concordia Wisconsin 3 Final
  #4 Adrian * 5 Trine 1 Final
  Northland * 0 St. Scholastica 4 Final
Sat. 11 St. Norbert * 4 Finlandia 4 Final - OT
  Trine * 1 #4 Adrian 8 Final
  St. Scholastica * 6 Northland 0 Final
  Lake Forest * 13 Aurora 2 Final
  Marian * 2 Concordia Wisconsin 3 Final - OT
Sun. 12 Lake Forest * 10 Aurora 0 Final
Fri. 17 St. Scholastica * 1 #3 Adrian 1 Final - OT
  Trine * 0 Marian 3 Final
  Concordia Wisconsin * 3 St. Norbert 4 Final
  Finlandia * 0 Lake Forest 14 Final
  Northland * 4 Aurora 0 Final
Sat. 18 St. Scholastica * 0 #3 Adrian 11 Final
  Trine * 1 Marian 4 Final
  Finlandia * 0 Lake Forest 7 Final
  Northland * 0 Aurora 2 Final
  Concordia Wisconsin * 3 St. Norbert 1 Final
Tue. 21 Marian 1 UW-Stevens Point 2 Final - OT
Fri. 24 Concordia Wisconsin 0 Morrisville St. 4 Final
Sat. 25 Concordia Wisconsin 1 Morrisville St. 0 Final
  #4 Adrian 0 #2 Plattsburgh St. 1 Final
  Plattsburgh State UNO Classic
Sun. 26 Adrian 3 Middlebury 2 Final - OT
  UNO Classic Consolation @ Plattsburgh, N.Y.
 
December
Fri. 1 Northland * 0 Concordia Wisconsin 5 Final
  #4 Adrian * 10 Aurora 1 Final
  Marian * 6 Finlandia 3 Final
  Trine * 0 Lake Forest 9 Final
  St. Scholastica * 1 St. Norbert 1 Final - OT
Sat. 2 #4 Adrian * 10 Aurora 0 Final
  Trine * 0 Lake Forest 8 Final
  Marian * 1 Finlandia 4 Final
  Northland * 0 Concordia Wisconsin 0 Final - OT
  St. Scholastica * 4 St. Norbert 1 Final
Tue. 5 Aurora 1 Lake Forest 5 Final
Fri. 8 Hamline 2 St. Scholastica 2 Final - OT
  Aurora 4 Trine 1 Final
  Concordia-M'head 2 Finlandia 0 Final
  Saint Benedict 1 Northland 3 Final
  #10 Eau Claire 1 St. Norbert 1 Final - OT
Sat. 9 Concordia-M'head 2 Finlandia 1 Final
  Chatham 1 Aurora 1 Final - OT
  Saint Benedict 4 Northland 3 Final - OT
  #10 Eau Claire 1 Marian 0 Final
  Davenport # 1 Trine 5 Final
Fri. 15 Finlandia 1 UW-Superior 7 Final
Sat. 16 Finlandia   UW-Superior   2:00 PM CST
 
January
Fri. 5 Northland   UW-Superior   3:00 PM CST
  Bethel   Concordia Wisconsin   4:30 PM CST
  Marian   Hamline   5:00 PM CST
  Oscar Johnson Arena
  Chatham   Trine   7:00 PM EST
  Gust. Adolphus   St. Norbert   7:00 PM CST
Sat. 6 Marian   Saint Benedict   12:00 PM CST
  @ St. Paul, Minn.
  Chatham   Trine   2:00 PM EST
  Gust. Adolphus   St. Norbert   2:00 PM CST
  Bethel   Concordia Wisconsin   3:00 PM CST
  St. Thomas   St. Scholastica   5:00 PM CST
  St. Mary's   Lake Forest   7:00 PM CST
Sun. 7 St. Mary's   Lake Forest   2:00 PM CST
  Adrian   Elmira   5:00 PM EST
  Norwich University East/West Classic @ Northfield, Vt.--Kreitzberg Arena
Mon. 8 Adrian   Norwich/Plattsburgh State   TBA
  Norwich University East/West Classic
Tue. 9 UW-Stevens Point   St. Norbert   7:00 PM CST
  St. Scholastica   Hamline   7:00 PM CST
  Oscar Johnson Arena
Wed. 10 St. Scholastica   UW-Superior   7:00 PM CST
Fri. 12 Aurora   UW-Stevens Point   7:00 PM CST
  UW-Superior   Finlandia   7:00 PM CST
  Lake Forest   UW-Eau Claire   7:00 PM CST
  Northland   UW-River Falls   7:05 PM CST
Sat. 13 Lake Forest   UW-Eau Claire   2:00 PM CST
  UW-Superior   Finlandia   2:00 PM CST
  Northland   UW-River Falls   2:05 PM CST
  Aurora   UW-Stevens Point   2:30 PM CST
Sun. 14 Trine   King's (Pa.)   2:00 PM EST
Mon. 15 Adrian   UW-Eau Claire   2:30 PM CST
Tue. 16 St. Norbert   UW-River Falls   7:05 PM CST
Wed. 17 UW-Stevens Point   Marian   8:00 PM CST
Fri. 19 Concordia Wisconsin *   St. Scholastica   4:00 PM CST
  St. Norbert *   Marian   5:00 PM CST
  Aurora *   Trine   7:00 PM EST
  Lake Forest *   Adrian   7:00 PM EST
Sat. 20 Lake Forest *   Adrian   2:00 PM EST
  Aurora *   Trine   2:00 PM EST
  Concordia Wisconsin *   St. Scholastica   2:00 PM CST
  St. Norbert *   Marian   5:00 PM CST
  Finlandia *   Northland   7:00 PM CST
Sun. 21 Finlandia *   Northland   2:00 PM CST
Fri. 26 Marian *   Lake Forest   4:00 PM CST
  Trine *   Northland   7:00 PM CST
  Finlandia *   Concordia Wisconsin   7:00 PM CST
  Adrian *   St. Norbert   7:00 PM CST
  Aurora *   St. Scholastica   7:00 PM CST
Sat. 27 Trine *   Northland   2:00 PM CST
  Marian *   Lake Forest   2:00 PM CST
  Aurora *   St. Scholastica   2:00 PM CST
  Adrian *   St. Norbert   3:00 PM CST
  Finlandia *   Concordia Wisconsin   3:00 PM CST
 
February
Fri. 2 St. Scholastica *   Finlandia   7:00 PM EST
  St. Norbert *   Trine   7:00 PM EST
  Concordia Wisconsin *   Adrian   7:00 PM EST
  Northland *   Lake Forest   8:00 PM CST
Sat. 3 Marian *   Aurora   12:00 PM CST
  St. Norbert *   Trine   2:00 PM EST
  St. Scholastica *   Finlandia   2:00 PM EST
  Concordia Wisconsin *   Adrian   3:00 PM EST
  Northland *   Lake Forest   2:00 PM CST
Sun. 4 Marian *   Aurora   12:00 PM CST
Tue. 6 St. Scholastica   UW-River Falls   7:05 PM CST
Fri. 9 Concordia Wisconsin *   Aurora   3:00 PM CST
  Trine *   St. Scholastica   4:00 PM CST
  Lake Forest *   St. Norbert   7:00 PM CST
Sat. 10 Concordia Wisconsin *   Aurora   3:00 PM CST
  Lake Forest *   St. Norbert   3:00 PM CST
  Trine *   St. Scholastica   4:00 PM CST
  Northland *   Marian   5:00 PM CST
  Finlandia *   Adrian   7:00 PM EST
Sun. 11 Northland *   Marian   12:00 PM CST
  Finlandia *   Adrian   2:00 PM EST
Tue. 13 Concordia Wisconsin   UW-Stevens Point   7:00 PM CST
  UW-Superior   St. Scholastica   7:00 PM CST
Fri. 16 Adrian *   Marian   5:00 PM CST
  Aurora *   Finlandia   7:15 PM EST
  St. Scholastica *   Lake Forest   7:00 PM CST
  Trine *   Concordia Wisconsin   7:00 PM CST
  St. Norbert *   Northland   7:00 PM CST
Sat. 17 Aurora *   Finlandia   2:00 PM EST
  Adrian *   Marian   2:00 PM CST
  St. Scholastica *   Lake Forest   2:00 PM CST
  Trine *   Concordia Wisconsin   3:00 PM CST
  St. Norbert *   Northland   4:00 PM CST
# Exhibition
* Conference