Date Away Home Status Links
 
October
Fri. 26 Aurora 4 Trine 0 Final
  Lake Forest 0 #10 St. Thomas 3 Final
  St. Scholastica 3 Augsburg 1 Final
  Concordia Wisconsin 2 Bethel 0 Final
  St. Mary's 6 St. Norbert 3 Final
Sat. 27 Lake Forest 0 #10 St. Thomas 4 Final
  St. Scholastica 2 Augsburg 2 Final - OT
  Concordia Wisconsin 4 Saint Benedict 2 Final
  @ Blaine, Minn.
  #6 Adrian 4 #8 River Falls 3 Final - OT
  Date changed from Oct. 26 (2:05 p.m. CT)
  St. Catherine 3 Finlandia 0 Final
  Marshfield, WI
  St. Mary's 4 Marian 0 Final
  Trine 1 Aurora 0 Final
Sun. 28 #9 Eau Claire 8 Marian 0 Final
  #6 Adrian 3 #8 River Falls 4 Final
  Date changed from Oct. 27 (2:05 p.m. CT)
 
November
Thu. 1 St. Norbert * 2 Aurora 1 Final
  BMO Center, Rockford, IL
Fri. 2 St. Norbert * 0 Aurora 1 Final
  BMO Center, Rockford, IL
  Trine * 1 Finlandia 0 Final
  Marian * 0 St. Scholastica 3 Final
Sat. 3 Trine * 5 Finlandia 2 Final
  Marian * 0 St. Scholastica 1 Final - OT
  Northland * 0 #6 Adrian 3 Final
  Concordia Wisconsin * 2 Lake Forest 4 Final
Sun. 4 Northland * 0 #6 Adrian 1 Final
  Concordia Wisconsin * 1 Lake Forest 3 Final
Fri. 9 St. Scholastica * 3 Northland 0 Final
  Aurora * 2 Lake Forest 2 Final - OT
  Finlandia * 3 St. Norbert 5 Final
Sat. 10 Aurora * 0 Lake Forest 0 Final - OT
  Finlandia * 2 St. Norbert 5 Final
  Concordia Wisconsin * 2 Marian 2 Final - OT
  #6 Adrian * 4 Trine 0 Final
  Northland * 2 St. Scholastica 6 Final
Sun. 11 Trine * 0 #6 Adrian 3 Final
  Concordia Wisconsin * 6 Marian 2 Final
Tue. 13 Northland 1 UW-Superior 4 Final
Fri. 16 Lake Forest * 2 Finlandia 1 Final
  Marian * 2 Trine 2 Final - OT
  #6 Adrian * 5 St. Scholastica 3 Final
  St. Norbert * 1 Concordia Wisconsin 5 Final
Sat. 17 Lake Forest * 6 Finlandia 1 Final
  Marian * 1 Trine 5 Final
  Aurora * 2 Northland 2 Final - OT
  #6 Adrian * 4 St. Scholastica 3 Final
  St. Norbert * 2 Concordia Wisconsin 2 Final - OT
Sun. 18 Aurora * 0 Northland 5 Final
Tue. 20 St. Scholastica 1 #9 Gust. Adolphus 4 Final
  UW-Stevens Point 3 St. Norbert 2 Final
Sat. 24 #5 Adrian 1 #2 Plattsburgh St. 0 Final
  Panther/Cardinal Classic @ Middlebury, Vt.
  Aurora 1 Chatham 3 Final
Sun. 25 Aurora 5 Chatham 3 Final
  #5 Adrian 4 Middlebury 1 Final
  Panther/Cardinal Classic Championship
Wed. 28 UW-Stevens Point 2 Marian 1 Final
Fri. 30 St. Norbert * 0 St. Scholastica 6 Final
  Finlandia * 1 Marian 4 Final
  Aurora * 0 #1 Adrian 6 Final
  Toy and Clothing Drive for the Associated Charities of Lenawee County
  Lake Forest * 2 Trine 3 Final
  Concordia Wisconsin * 2 Northland 3 Final
 
December
Sat. 1 Lake Forest * 2 Trine 0 Final
  Finlandia * 1 Marian 2 Final - OT
  Aurora * 0 #1 Adrian 5 Final
  Toy and Clothing Drive for the Associated Charities of Lenawee County
  St. Norbert * 1 St. Scholastica 4 Final
  Concordia Wisconsin * 2 Northland 1 Final
Tue. 4 Marian 2 UW-Stevens Point 1 Final
Fri. 7 St. Norbert 1 #10 Eau Claire 3 Final
  St. Catherine 0 Concordia Wisconsin 2 Final
  Concordia-M'head 7 Northland 4 Final
  Aurora 0 Lake Forest 7 Final
  Finlandia 0 UW-Superior 7 Final
Sat. 8 Bluewater Jr. Hawks # 2 Trine 0 Final
  Augsburg 6 Marian 3 Final
  St. Norbert 0 #10 Eau Claire 7 Final
  Youth Day
  Finlandia 2 UW-Superior 4 Final
  Concordia-M'head 2 Northland 5 Final
  St. Catherine 3 Concordia Wisconsin 1 Final
Tue. 11 UW-Superior 2 St. Scholastica 5 Final
Fri. 14 Finlandia 1 Concordia-M'head 3 Final
  Moorhead Sports Center
Sat. 15 Finlandia 0 Concordia-M'head 1 Final
  Moorhead Sports Center
Sun. 30 Lake Forest 1 Colby 1 Final - OT
Mon. 31 Lake Forest 3 Bowdoin 2 Final
 
January
Fri. 4 Saint Anselm 3 St. Scholastica 2 Final
  Trine 5 Chatham 2 Final
  Northland 0 Bethel 4 Final
  Schwan Super Rink
  Saint Benedict 2 Marian 1 Final - OT
  @ Stevens Point, Wis.
Sat. 5 St. Norbert 2 #8 Hamline 6 Final
  TRIA Rink
  St. Scholastica 1 #4 St. Thomas 5 Final
  Trine 2 Chatham 3 Final
  Northland 2 Bethel 5 Final
  Schwan Super Rink
  St. Mary's 1 Marian 1 Final - OT
  @ Stevens Point, Wis.
  UW-Superior 4 Finlandia 1 Final
Sun. 6 UW-Superior 10 Finlandia 1 Final
  St. Norbert 0 #8 Hamline 6 Final
  TRIA Rink
  #1 Adrian 0 #2 Plattsburgh St. 2 Final
  @ Northfield, Vt.
Mon. 7 #2 Adrian 4 #5 Norwich 5 Final - OT
  9th Annual East-West Hockey Classic @ Northfield, Vt.
Fri. 11 UW-Stevens Point 3 Aurora 2 Final
  UW-Superior 1 Concordia Wisconsin 2 Final - OT
  #6 River Falls 5 Northland 0 Final
  #10 Eau Claire 1 Lake Forest 3 Final
Sat. 12 UW-Stevens Point 1 Aurora 3 Final
  UW-Superior 4 Concordia Wisconsin 2 Final
  #6 River Falls 7 Northland 0 Final
  #10 Eau Claire 2 Lake Forest 1 Final
  Trine 1 #2 Adrian 2 Final - OT
Tue. 15 St. Norbert 6 UW-Stevens Point 3 Final
Fri. 18 St. Scholastica *   Trine   4:00 PM EST
  Pink the Rink
  St. Norbert *   Lake Forest   4:00 PM CST
  Marian *   Northland   7:00 PM CST
  Aurora *   Concordia Wisconsin   7:00 PM CST
Sat. 19 St. Scholastica *   Trine   2:00 PM EST
  St. Norbert *   Lake Forest   1:00 PM CST
  #5 Adrian *   Finlandia   3:15 PM EST
  Marian *   Northland   4:00 PM CST
  Concordia Wisconsin * 0 Aurora 0 8:00 PM CST
Sun. 20 #5 Adrian *   Finlandia   2:30 PM EST
Fri. 25 Adrian *   Lake Forest   7:00 PM CST
  Marian *   St. Norbert   7:00 PM CST
  Trine *   Aurora   7:00 PM CST
  St. Scholastica *   Concordia Wisconsin   7:30 PM CST
Sat. 26 Adrian *   Lake Forest   2:00 PM CST
  Marian *   St. Norbert   3:00 PM CST
  Trine *   Aurora   3:00 PM CST
  St. Scholastica *   Concordia Wisconsin   4:00 PM CST
  Northland *   Finlandia   7:00 PM EST
Sun. 27 Northland *   Finlandia   2:30 PM EST
 
February
Fri. 1 Lake Forest *   Northland   3:00 PM CST
  Finlandia *   St. Scholastica   4:00 PM CST
  Trine *   St. Norbert   7:00 PM CST
  Adrian *   Concordia Wisconsin   7:00 PM CST
Sat. 2 Lake Forest *   Northland   2:00 PM CST
  Finlandia *   St. Scholastica   2:00 PM CST
  Trine *   St. Norbert   3:00 PM CST
  Adrian *   Concordia Wisconsin   3:00 PM CST
  Aurora *   Marian   4:00 PM CST
Sun. 3 Aurora *   Marian   1:00 PM CST
Fri. 8 Concordia Wisconsin *   Finlandia   3:00 PM EST
  St. Scholastica *   Aurora   3:00 PM CST
  Lake Forest *   Marian   4:00 PM CST
  St. Norbert *   Adrian   7:00 PM EST
  Northland *   Trine   7:00 PM EST
Sat. 9 Northland *   Trine   2:00 PM EST
  Concordia Wisconsin *   Finlandia   2:15 PM EST
  St. Norbert *   Adrian   3:00 PM EST
  Start time moved up from 7 p.m.
  St. Scholastica *   Aurora   3:00 PM CST
  Lake Forest *   Marian   8:00 PM CST
Tue. 12 St. Scholastica   UW-Superior   7:00 PM CST
  UW-Stevens Point   Concordia Wisconsin   7:00 PM CST
Thu. 14 Finlandia *   Aurora   7:00 PM CST
Fri. 15 Finlandia *   Aurora   3:00 PM CST
  Concordia Wisconsin *   Trine   7:00 PM EST
  Lake Forest *   St. Scholastica   7:00 PM CST
  Northland *   St. Norbert   7:00 PM CST
Sat. 16 Concordia Wisconsin *   Trine   2:00 PM EST
  Northland *   St. Norbert   1:30 PM CST
  Lake Forest *   St. Scholastica   4:00 PM CST
  Marian *   Adrian   7:00 PM EST
Sun. 17 Marian *   Adrian   3:00 PM EST
# Exhibition
* Conference